אלוורה - יופי של צמח

אלוורה - יופי של צמח

אלוורה - יופי של צמח 

"אלוורה הוא צמח פלא"

אלוורה הוא אחד מאותם צמחי פלא שבשל הגנטיקה שהתפתחה לאחר אלפי שנים של הישרדות בתנאים קשים מכילים מגוון ענק של יתרונות בריאותיים כתוספי תזונה או כתכשירים קוסמטיים: צמח האלוורה יכול לשמש כטיפול בכווית, לעשות פילינג, לשמר לחשוף ולספק תזונה מרשימה וקבועה לעור.

מי מאתנו אינו מכיר את התחושה של מריחת ג'ל אלוורה טבעי וחלקלק על העור והרגשת הקור והרוגע שהוא מקנה. הרפואה ההודית המסורתית, האיורוודה מתייחסת לאלוורה כלצמח פלא, שניתן להשתמש בו לטיפול בפצעים, חתכים קטנים, עור יבש וכוויות קשות. האלוורה עשיר בוויטמין C, E ובטא קרוטן המקנים לו איכויות מזינות ותומכות אנטי אייג'ינג. זה יכול ללחלח את העור בלי להפוך אותו שמנוני, מה שהופך אותו לקניה נהדרת עבור אנשים בעלי עור שמן. עוד מומלץ, לשתות מיץ אלוורה מוקדם בבוקר על קיבה ריקה משום שהוא משפר את העיכול ומרפא כמעט כל סוג של חולי בקיבה. ואתם כבר יודעים שאם אתם בריאים מבפנים, זה יגרום לכם לזהור מבחוץ, ובמקרה הזה יביא לעור קורן.

אלוורה, או מוצרים המבוססים על אלוורה, יכולים לשמש בחורף וגם בקיץ את כל סוגי העור. האלוורה מטפל בתאים שבשכבת האפיתל של העור ולכן מומלץ על ידי רופאי עור בכדי להסיר שיזוף, לטיפול בסימני כוויות שמש ולסימני מתיחה. דרך אחת להשתמש באלוורה היא למרוח את הג'ל ישירות. דרך אחרת תהיה להכין משחה באמצעות אלוורה יחד עם עוד כמה מרכיבים מיוחדים אחרים מהמטבח.

 

לחנות מוצרי אלוורה


השאר תגובה

תגיות