תקנון

 1. ברוכים הבאים לאתר האינטרנט www.teva-beauty.com .  הנכם מתבקשים לקרוא את תנאי השימוש בקפידה שכן השימוש באתר מעיד על הסכמתכם להם. מסמך זה מנוסח בלשון זכר אך פונה לשני המינים.בלשון זכר אך פונה לשני המינים.
 2. האתר מנהל חנות טבע (בית טבע) אינטרנטית לציבור הגולשים.  
 3. מידי פעם ייתכן ותנאי השימוש באתר ישתנו על ידינו ללא הודעה מוקדמת. הדבר בדרך כלל ישקף שינויים בשירותים ו/או בתכנים ו/או ברגולציה המשפיעים על השימוש באתר, לכן מומלץ לחזור ולעיין בתנאי השימוש מידי פעם. לא תהיה למשתמש/ת כל תביעה נגד האתר בגין שינויים אלו.  
 4. בעלי האתר הינה חברת נקודת טבע מ.ש.מ בע"מ מרחוב עמרמי 3 בכפר סבא. ניתן לפנות אלינו בכל שאלה דרך כפתור "צור קשר" או בטלפון 0584767453
 5. השימוש באתר הינו למטרות פרטיות ואישיות בלבד. חל איסור להעתיק, לשדר, לשכפל, לפרסם, להציג, לבצע, ליצור או למכור תכנים ו/או פריט מפריטים ו/או שירות המוצעים באתר.
 6. נתוני המוצרים הנמסרים באתר הם כפי שהתקבלו על ידינו מיצרני ו/או משווקי המוצרים והם באחריותם  הבלעדית. האתר לא יהיה אחראי לתוכנם של נתונים אלו, לדיוקם, לעדכניותם ולשלמותם. אין לראות במידע המופיע באתר משום הבטחה לתוצאה כלשהי. צילומי המוצרים נועדו להמחשה בלבד. במידה שנודע לך על שגיאה במידע אנא הודע / הודיעי לנו על כך ואנו נשתדל לברר את הדברים ואם צריך לתקנם.
 7. החברה רשאית לשנות בכל עת את ההיצע ומגוון המוצרים המוצעים באתר ואינה מחויבת בהחזקת מלאי של מוצר כלשהו ו/או לזמינות ו/או מגוון מינימאלי של מוצר כלשהו.
 8. המידע המתפרסם באתר אינו מהווה עצה רפואית. חובה להיוועץ בבעל מקצוע מתאים לפני תחילת שימוש כלשהו בכל מוצר או תכשיר. יש לבדוק תמיד את העלון לצרכן המצורף לכל מוצר לפני השימוש בו.
 9. קישורים /ואו מאמרים ו/או כל מידע המקושר אתרי אינטרנט /ואו דפי אינטנרט המופעלים על ידי גורמים אחרים נועדו לנוחיות בלבד של  משתמשי האתר החברה ואין לחברה כל שליטה ו/או קשר ו/או אחריות לכל מידע ו/או תוכן המופיעים בהם.
 10. האחריות של בעלי האתר למוצרים מוגבלת לגובה עלות המוצר בלבד. אחריות על טיבו של המוצר, חלה על היצרן ו/או היבואן על פי החוקים והתקנות להגנת הצרכן. האתר לא יהיה  אחראי לשום נזק ישיר או עקיף אשר ייגרם למשתמש כתוצאה מהסתמכות על מידע המופיע באתר.
 11. מדיניות החזרת מוצרים: האתר יחליף או יחזיר (לפי שיקול דעתו) את תמורתו של כל מוצר פגום אשר נמסר ללקוח בהתאם לתנאי ההחזר להלן:
  •  המוצר הוחזר תוך 14 ימים מיום רכישתו.
  •  המוצר הוחזר באריזתו המקורית מבלי שנעשה בו שום שימוש.
  •  המוצר יישלח בדואר רשום לנקודת טבע ויצמן 114 כפר סבא.
  •  למוצר יצורפו שם הלקוח, כתובתו ומספר טלפון בו ניתן להשיגו.
 12. החברה מאפשרת ללקוחותיה לרכוש את מוצריה באופן מקוון באמצעות מערכת סליקה אוטומטית. כל תעבורת המידע הרגיש מוצפנת בפרוטוקול SSL המגן על המידע. החברה מתחייבת לשמור בסודיות את הפרטים האישיים שנמסרים לידה וכן את הרכישות שביצע הלקוח. במידה ולמרות הכל, יעשה שימוש לרעה בפרטי כרטיס האשראי, ע"פ חוק- מחויבת החברה המנפיקה את כרטיס האשראי להחזיר ללקוח את מלוא סכום העסקה.
 13. במהלך הליך הרכישה באתר תתבקשו לרשום בעמוד מאובטח את פרטי כרטיס האשראי שלכם או למסור אותם טלפונית. פרטים אלו לא יישמרו באתר.
 14. הנהלת האתר מתחייבת שכל הפרטים שמסרת בתהליך רכישת המוצר (למעט פרטים למשלוח) לא יועברו לגורמים חיצוניים כלשהם.
 15. במידה ותחול טעות בהדפסה, תאור המוצר, מחירו, תנאי התשלום או בכל חומר אחר המפורסם באתר, רשאי מנהל האתר לבטל את הרכישה.
 16. על כל מבצע פעולה באתר להכניס פרטים מדויקים, מלאים ומעודכנים. פרטים שגויים עלולים למנוע את האפשרות להשתמש בשרותי האתר ואפילו לפגוע ביצירת הקשר איתך. האתר שומר על זכותו לפעול על פי שיקול דעתו במקרה של הפרה שכזו, לרבות בדרך של ביטול חד צדדי של הרכישה.
 17. מדיניות שינויים וביטולים של הזמנות –
 18. ביטול עסקה בהתאם לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010 וחוק הגנת הצרכן, המתשמ"א-1981.
 19. מדיניות שינויים וביטולים של הזמנות –
  א. כל הזמנה שטרם נשלחה ניתן לשנות ו/או לבטל
  ב. הזמנה שנשלחה אך לא נמסרה – לא ניתן לשנות, אבל ניתן לבטל. דמי הביטול הם 5% משווי ההזמנה ובנוסף עד 50 שקלים דמי משלוח, בהתאם לסוג המשלוח ולשיקול דעת החברה.
  ג. הזמנה שנשלחה ונמסרה – לא ניתן לשנות ו/או לבטל
  ד. זיכויים יינתנו רק לאחר קבלת החבילה חזרה במשרדי החברה
 20. אם בחרת להצטרף למועדון הלקוחות שלנו, אנו נהיה רשאים לשלוח אליך מידי פעם בדואר אלקטרוני או ב ס.מ.ס. מידע בדבר שירותים, תכנים, מבצעים והצעות שייתכן ויעניינו אותך, וכן מידע שיווקי ופרסומי.
 21. בכל עת תוכל/י לבטל את בחירתך ולחדול מלקבל את המידע על ידי שימוש באחת משתי דרכים: לחיצה על כפתור "הסרה מרשימת התפוצה" המצורף לגוף ההודעה או שליחת בקשת הסרה למייל יעודי: delete@teva-beauty.com. מערכת הדיוור מנוהלת על ידי "בוט" אוטומטי ולכן אין להשיב בהודעה לכתובת המייל ממנה היא נשלחה, ההסרה תבוצע תוך 7 ימי עסקים. בכל מקרה, פרטיך לא יימסרו לצדדים שלישיים.
 22. זכויות היוצרים באתר זה הכוללות עיצוב ,מידע תמונות וטקסטים ,שייכים לחברת  נקודת טבע מ.ש.מ בע"מ. כל שימוש בהם ללא אישור החברה אסור.
 23. כל המידע המצוי באתר משמש לידע כללי בלבד אנו עושים כל שביכולתנו על מנת לספק מידע מועיל ועדכני אך איננו מתחייבים שכל המידע המופיע באתר מדוייק, שלם ומעודכן.

  כל האמור באתר אינו מהווה ואינו יכול להוות תחליף לייעוץ מקצועי, ואין באמור באתר משום הצעה לטיפול כלשהו

 24. שיפוי: הינך מתחייב לשפות את החברה בגין כל נזק, הפסד, אובדן רווח, תשלום או הוצאה שתגרם לה ובכלל זה שכ"ט עו"ד והוצאות משפט עקב הפרת תנאי שימוש אלה.
 25. על תקנון זה יכול הדין הישראלי וסמכות השיפוט בכל דבר מוקנים לבית המשפט וכל דבר מחלוקת, מקום השיפוט יהיה  כפר סבא ו/או תל אביב.