צבעי שיער נטורטינט

צבעי שיער נטורטינט

נשים רבות היום, מבינות את הנזקים הנגרמים כתוצאה משימוש, בכימיקלים בתכשירי הקוסמטיקה והטיפוח שלהן. לכן רבות מהן עוברות לתכשירים המבוססים על חומרים טבעיים בלבד, וללא כימיקלים מלחים וחומרים מזיקים אחרים

הדבר בא לידי ביטוי במיוחד, בביקוש של צבע שיער ללא אמוניה וללא חמצן, שכן השיער הוא רגיש במיוחד, ומראהו חשוב לכל אישה.

לצפיה בצבעי השיער הטבעיים שלנו לחצו כאן

הבטיחות של צבעי שיער טבעיים

בחירה בצבעי שיער טבעיים, מבטיחה חווית צביעה בטוחה יותר. צבעים אלה, נותנים עדיפות לבריאות השיער, בהיותם מיוצרים ללא כימיקלים, אמוניה, חמצן ומלחים מזיקים כמו SLS ו-SLES.

על ידי שימוש במרכיבים צמחיים, צבעי שיער טבעיים מציעים אלטרנטיבה עדינה, המפחיתה את הסיכון לגירוי ונזקים בקרקפת. אימוץ צבעי שיער טבעיים, לא רק מספק תוצאות מלאות חיים וארוכות טווח, אלא גם מקדם את רווחת השיער הכללית. בצורה זו, המשתמשות נהנות מהיופי של שיער צבוע, מבלי להתפשר על בטיחות, מה שהופך את המעבר לצבעי שיער טבעיים לבחירה נבונה, עבור אלה המחפשות גישה בריאה יותר, לצביעת שיער.

צבע לשיער ללא אמוניה מכסה שיער לבן

מציאת צבע שיער טבעי, המכסה ביעילות שיער לבן, יכול להיות אתגר בשל היעדר כימיקלים קשים כמו אמוניה, במוצרים אלו. אמוניה מצויה בדרך כלל בצבעי שיער כימיים, כדי לפתוח את שכבות השיער, ולאפשר לצבע לחדור לעומק.

ללא מרכיב זה, צבעי שיער טבעיים, עשויים להתקשות לספק כיסוי מלא על שיער לבן. דילמה זו מותירה לעתים קרובות, נשים המחפשות פתרון המשלב מרכיבים טבעיים, שמציע כיסוי יעיל.

 נטורטינט, מותג חלוץ בתחום פתרונות צבע השיער הטבעי. מציע מגוון צבעי שיער המבוססים על חומרים טבעיים, ללא שימוש באמוניה. מה שמייחד את נטורטינט, הוא היכולת שלו לכסות 100% מהשיער הלבן, ובו זמנית להזין את השיער בחומרים מזינים מועילים.

 גישה חדשנית זו, לא רק נותנת מענה לאתגר של כיסוי שיער לבן, אלא גם מבטיחה שהשיער יישאר בריא וחיוני, לאחר הצביעה. עם נטורטינט, ניתן להשיג את תוצאות צבע השיער הרצויות, מבלי להתפשר על איכות או בריאות השיער, מה שהופך אותו לפתרון אמין, למי שמחפשת חווית צביעת שיער טבעית ויעילה.

לצפיה בצבעי השיער NATURTINT לחצו כאן לצפיה בצבעי השיער HERBATINT לחצו כאן

האתגרים במציאת צבעי שיער טבעיים מגוונים

בעולם שבו האינדיבידואליות והביטוי העצמי שולטים עליונה, קשה להפריז בחשיבות של מציאת גוון שיער מושלם, עבור כל אישה. בין אם מדובר בהתאמה לצבע השיער המקורי שלהן למראה טבעי, או אימוץ גוון חדש המשקף את האישיות שלהן. צבע השיער הנכון יכול לשפר את הביטחון העצמי, והסגנון הכללי של האישה. עם זאת, המסע למציאת הגוון המדויק יכול להיות לעיתים קרובות מאתגר, במיוחד כשמדובר בצבעי שיער טבעיים.

 אחד האתגרים העיקריים שעומדים בפני נשים, הוא המגוון המצומצם של צבעי שיער טבעיים ותת גווני שיער. מבלונדיניות זהובות חמות ועד חום אפרפר וקריר, ניווט בספקטרום הגוונים יכול להרגיש מבלבל. גורמים כמו גוון עור, צבע עיניים והעדפות אישיות, נכנסים כולם לידי ביטוי, בעת בחירת הגוון המושלם. בנוסף, יש לקחת בחשבון גורמים כמו מרקם שיער ותחזוקה, כדי להבטיח שהגוון הנבחר ישלים את המראה הכללי.

יתרה מכך, תהליך צביעת השיער הטבעי עשוי להיות מורכב ולארוך זמן. מציאת הגוון הרצוי עשוי לדרוש מספר ניסיונות, במיוחד בעת הבהרה או שינוי משמעותי של צבע השיער. חיוני למצוא את הגוון המדויק עם המלצה מקצועית, על מנת לחסוך זמן, כסף ואכזבות.

 למרות האתגרים, המסע למציאת גוון צבע השיער המושלם הוא מסע מעצים. לכל אישה מגיע להרגיש יפה ובטוחה במראה שלה, וצבע שיער נכון, יכול להיות כלי רב עוצמה בהשגת המטרה הזו. בין אם זה שינוי עדין או טרנספורמציה דרמטית, צבע שיער שמייצג את האינדיבידואליזם, הוא צעד לקראת מציאת המראה הרצוי שלה.

 נטורטינט- גוונים

נטורטינט הוא מותג צבעי שיער ספרדי בעל שם הבולט במחויבותו, לספק מגוון עשיר של צבעי שיער טבעיים, כדי לספק את הסגנון וההעדפות הייחודיות של כל אישה.

עם מבחר של כ-30 גוונים, החברה מציעה מגוון רחב במיוחד, של גוונים המופקים מחומרים טבעיים ומרכיבים צמחיים. מה שמייחד את חברת נטורטינט- הוא הנוסחה שלו שלא כוללת כימיקלים קשים כמו אמוניה ורנוזיצול, מה שהופך אותו לבחירה עדינה ומזינה לצביעת שיער.

 המחויבות של המותג לשימוש במרכיבים טבעיים, לא רק מבטיחה צבע חי ועמיד, אלא גם מאפשרת את הבריאות והחיוניות של השיער. על ידי אימוץ גישה הוליסטית לצביעת שיער, נטורטינט מעצימה נשים, לבטא את עצמן בצורה יצירתית. זאת, עם צבע שיער שנבחר באופן אישי, תוך מתן עדיפות לרווחת שיערן.

טבע ביוטי- שומרים עלייך יפה בטבע

צבעי השיער הטבעיים שמציעה "נטורטינט" באתר "טבע ביוטי", מציגים שילוב הרמוני של יופי וקיימות.

החברה מציעה מגוון של ​​כ-30 גוונים המופקים ממרכיבים צמחיים. צבעי שיער אלו מספקים אלטרנטיבה עדינה ומזינה, למוצרים מסורתיים עמוסי כימיקלים. על ידי אי הכללת חומרים קשים כמו אמוניה ורנוזיצול, נטורטינט מעניקה עדיפות לבריאות ולרווחה, של השיער והסביבה.

טבע ביוטי, אתר אונליין המוכר מוצרי קוסמטיקה טבעיים בלבד, כולם באיכות מעולה, ובאמינות גבוהה. במקביל, המחירים שלנו הוגנים וסבירים, ומאפשרים לכל אישה ואיש ליהנות מהשפע שבטבע.

צרו קשר לכל שאלה בטלפון 058-4767-453

 

מעבר לחנות לרכישת צבעי שיער נטורטינט


השאר תגובה

תגיות