טבע ביוטי מציגה את מוצרי חברת פאלמרס

טבע ביוטי מציגה את מוצרי חברת פאלמרס

הרכיב הסודי והחשוב במוצרי פאלמרס

חנות טבע ביוטי מציגה את מוצרי חברת פאלמרס

 

רכיב הליבה המוביל את מוצרי חברת פאלמרס בארבעים השנים האחרונות הוא חמאת הקקאו. בחברת פאלמרס הוא נקרא רכיב הסופר יופי של הטבע, זאת בזכות תכונות ריפוי טבעיות בו הוא ניחן וגם יכולתו לסייע לשמור על לחות העור לאורך זמן.

 

מדוע נקראת חמאת הקקאו רכיב הסופר-יופי של הטבע?

חמאת הקקאו לא רק מבטיחה יופי, היא גם מקיימת. לחמאת הקקאו תכונה הגורמת לה להיות יעילה במיוחד לטיפול טבעי בעור הגוף, היא נמסה בטמפרטורת הגוף. כאשר זה קורה, היא מספקת לגוף את ריכוז חזק ביותר של אנטי אוקסידנטים כדי לסייע למנוע את הזדקנות העור. היא מעניקה לגוף לחות בשילוב עם מאזן השמן הטבעי שלו והיא מסייעת לנו לספק רכיבים לשיפור מראה עור הפנים.

 

פורמולת חמאת הקקאו של פאלמר'ס נמצאת בלבו של מוצר שאנחנו מייצרים מאחר שהיא פועלת באופן טבעי יחד עם עור הגוף כדי לשמור על מראה בריא ויפה שלו.

 

הסוד של חמאת הקקאו טמון בחומר הנקרא פוליפנולים שבמסת הקקאו. פוליפנולים הם חומרים יעילים במיוחד בביטול פעילות של הרדיקלים החופשיים, ואלה שמצויים במסת הקקאו יעילים במיוחד. למעשה, חמאת הקקאו מכילה אנטי אוקסידנטים ברמה גבוהה בהרבה מזו שקיימת באסאי או במזונות על אחרים. האנטי אוקסידנטים האלה מסייעים לגוף להילחם באופן טבעי בהזדקנות מוקדמת.

 

חמאת הקקאו עשירה גם בוויטמינים A, C ו-E ובמינרלים טבעיים, כמו אבץ ומגנזיום. היא מכילה חומצה אולאית – חומצה אנטי אוקסידנטית שמצויה במזונות-על טבעיים אחרים, כמו שמן זית. והכי חשוב – חמאת הקקאו מוכחת כמסייעת בהידרציה מתמשכת באמצעות יצירת מחסום מיקרוסקופי שלוכד לחות בעודו מאפשר לעור לנשום בקלות.

מעבר לחנות לרכישת מוצרי פלמרס


השאר תגובה

תגיות