למה כדאי להשתמש בדאודורנט טבעי?

למה כדאי להשתמש בדאודורנט טבעי?

דאודורנט טבעי

עולם מוצרי הקוסמטיקה והטיפוח עובר מהפכה בשנים האחרונות כאשר אנשים רבים מבינים את היתרונות במוצרי קוסמטיקה טבעיים שאינם מכילים חומרים מזיקים וכימיקלים, גם בתחום הדאודורנטים המצב אינו שונה והיום יש עלייה משמעותית בצריכה ושימוש בדאודורנטים טבעיים.

מכיוון שדאודורנטים טבעיים אינם מכילים חומרים מזיקים, תוצרי נפט וכו' הם מתאימים במיוחד לאנשים בעלי עור רגיש שסובלים מהדאודורנטים הכימיים.

 

ממה מורכב דאודורנט טבעי ?

דאודורנטים טבעיים כאמור מבוססים על חומרים טבעיים, מרביתם מכילים חומרי בסיס כמו חמאת שיאה, שמן קוקוס, סודה לשתייה, מינרלים ושמני בסיס אחרים. בנוסף בדרך כלל מוסיפים לדאודורנט חומרים טבעיים פעילים הנותנים לו את האופי והתכונות שלו, חומרים כמו שמנים אתריים לדוגמא: שמן לבנדר, שמן גרניום, שמן אקליפטוס וכו'.

כאשר רוכשים דאודורנט טבעי חשוב לבדוק היטב את הרכיבים ולוודא שאכן אין בהם חומרים שאינם טבעיים כמו: אלומיניום, משמרים כימיים, נגזרי נפט, וזלין וכו'

 

למה כדאי להשתמש בדאודורנט טבעי ?

לשימוש בדאודורנט טבעי יש יתרונות רבים:

  • מכיוון שבית השחי נמצא קרוב לבלוטות הלימפה וכלי דם מרכזיים חומרים כימיים ומזיקים המצויים בו יכולים לחדור את העור ולהיכנס למערכות הפנימיות בגוף, שימוש בדאודורנט טבעי מונע את המצב הזה.
  • דאודורנטים טבעיים מתאימים לבעלי עור רגיש שהשימוש בדאודורנטים הרגילים אינו מתאים להם.
  • דאודורנטים טבעיים יעילים ואפקטיביים כמו דאודורנט רגיל.
  • לדאודורנטים טבעיים יש ריח מעולה וטבעי.

 

הכנת דאודורנט טבעי בבית

ניתן להכין דאודורנט טבעי בבית על ידי איסוף כל המרכיבים, ערבוב וחימום. תהליך הכנת הדאודורנט היא יחסית ארוכה ומתישה. לכן נין לקנות במחיר יחסית זול דאודורנט טבעי מוכן.

 

לרכישת דאודורנט טבעי במבצע לחצו כאן

 


השאר תגובה

תגיות