אליסיום- מוצרים טבעיים לתינוקות

אליסיום- מוצרים טבעיים לתינוקות

הבחירה הטבעית

כאמא לשני בנים קטנטנים אני חושבת טוב טוב על כל מוצר אליו אני חושפת אותם. החל ממה שהם אוכלים ועד סוג הסבון או המשחה שאני מורחת עליהם. באופן טבעי יש רצון לשמור ולהגן על העור העדין שלהם, על הנקיות שאיתה הם הגיעו לעולם ולא לחשוף אותם לחומרים מזיקים שעלולים לגרום לרגישות. 

לשמחתי עולם הקוסמטיקה התפתח בעשור האחרון לקוסמטיקה ירוקה, מוצרים שמכילים גם חומרים טבעיים ומבוססים על שמנים אתריים ושמנים צמחיים טבעיים ובו בעת הם נטולים חומרים כימיים זולים שעלולים לגרום לרגישות. זה נכון שבעולמנו המודרני רעלנים נמצאים בכל מקום- באוויר שמסביב, בריסוס של המזון, בכל קרם או מוצר קוסמטי ועוד ועוד... אבל זה לא אומר שאנחנו חייבים להשלים עם זה. ניתן לבחור במוצרים יותר טובים, יותר ירוקים ולהקטין את החשיפה שלנו לרעלנים מכל סוג , גם עבורנו המבוגרים ובפרט כשמדובר בילדים ותינוקות, על מנת לשמור על האיזון הטבעי שלהם ולהקטין נזקים. 
השיח על זה הוא רחב ונוגע גם במזון אורגני ומוצרים אקולוגים, הפעם אני מתמקדת במוצרים טבעיים וירוקים לתינוקות ובחברה שנקראת: אליסיום. 
קודם כל תמיד כיף להכיר ולפרגן לחברה ישראלית. אליסיום זו חברה קטנה השייכת לזוג ישראלים, הורים, שחיפש וחקר ופיתח מוצרים טבעיים ומאחורי המילה "טבעיים" אני מתכוונת שהם מבוססים על בסיס תמציות צמחים ושמנים טבעיים, ללא כימיקלים, ייצור ירוק – כזה ששומר על הסביבה ואינו פוגע במערכות טבע או בעלי חיים. המוצרים עצמם פותחו על ידי מומחים בתחום הקוסמטיקה ובעלי תו תקן vegan friendly ומאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי.
בכל מוצרי הקוסמטיקה של אליסיום מככבים כמה צמחים, שמן זית, רימון, צבר ואלוורה והשילוב שלהם יוצר ריח נעים ועדין.
אז מה מהמוצרים של אליסיום שווה להכיר?
נתחיל בסבון שמפו לתינוק. סבון מדהים, נטול כל חומרי הקצפה ושימור סנטטיים. מתאים לתינוקות מרגע הלידה וגם לילדים עם עור רגיש.
משחת ההחתלה של אליסיום מבוססת על חמאת שיאה, שמן ארגן ואבוקדו. היא נטולת ריח ומעניקה שכבת הגנה והזנה לעור התינוק. מתאים למרוח אותה אחרי כל החתלה וגם להרגעה וטיפול בעור מגורה או אדמומי. 
נוזל לניקוי פירות וירקות. על הפירות והירקות שאנחנו קונים יש שכבת חיידקים שחשוב לשטוף ואם הוא לא אורגני אז גם שכבת ריסוס וחומרי הדברה, לעיתים גם שעווה. את כל אלה מומלץ מאוד לשטוף. נוזל הניקוי של אליסיום מכיל רק חומרים טבעיים ואין בו סבון בכלל. הוא מבוסס על חומצה מקליפת הדרים ומיצוי מאננס, קוקוס ותירס. 
בנוסף יש לאליסיום גם קרם גוף לתינוקות, מבשמי בדים, ג'ל לניקוי וחיטוי ועוד.
כיף של מוצרים, כיף שזה טבעי וגם ישראלי. 

מעיין-זך דן. "נטורופתיה לכל המשפחה".
לרכישת מוצרי אליסיום

4 תגובות

 • mtjBYhroXqa

  OHkJtplb

 • eWitAwRBcFN

  yqXWscFJnjAMHeNu

 • lYxyTzojdUfHJ

  LPmQFwpcvGtiRj

 • MCqdFSkPUyx

  pHfodAiYLQ

השאר תגובה

תגיות