מוצרי טבע הגליל

מוצרי טבע הגליל

טבע הגליל

יש משהו כיפי בעסקים משפחתיים ישראלים. לפעמים אפשר ממש להרגיש את כוונת הלב של העוסקים בדבר  נכנסת פנימה למוצר הסופי. ככה זה עם מוצרי הקוסמטיקה של "טבע הגליל".

"טבע הגליל" היא חברה משפחתית קטנה שהקימו יעל וליאור בישוב קורנית שבגליל. הזוג המתוק הזה שמאמין בחיים קרובים לאמא אדמה וחיי בסנכרון עם הטבע הקים "בית מלאכה משפחתי" המייצר כבר מעל עשור סבונים טבעיים ומוצרי קוסמטיקה מגוונים. זה בטח ברור...ובכל זאת נציין שכל מוצרי הקוסמטיקה והסבונים של "טבע הגליל" מיוצרים בעבודת יד מלאת תשומת לב ואהבה לחומר ולטבע, ללא רכיבים סינטטיים כאשר הבסיס לכל המוצרים הוא שמן זית ישראלי אייכותי, תמציות צמחים ושמנים אתריים טהורים ואייכותיים ועוד רכיבים אורגניים, כמו חמאת שיאה ושמנים צמחיים טהורים.

המוצרים אינם מכילים פראבנים, SLS או מקציפים מכל סוג ואין בהם תוספת צבע או ריח סינטטי.

המלצה שלנו

ל"טבע הגליל" יש  סבון נוזלי המגיע ב 3 ריחות לבחירה: לבנדר מדהים, עשב לימון מרענן וסבון בריח נענע רוזמרין. ממליצים לנסות את הנענע רוזמרין, השילוב שלו יוצר ריח כיפי ורענן והמרקם נעים וחלק. פשוט תענוג.

בנוסף כדאי מאוד לנסות את הדאורדורנטים הטבעיים של טבע הגליל, וגם פה יש 3 אופציות לבחירה, וההבדל הוא בריח: ישנו "דאורדורנט מקרקע" שמשלב את השמנים האתריים ארז, ברוש, עלי דפנה, סנדלווד והדס

דאורדורנט בריח הדרים שמכיל שמנים אתריים מיי צ'אנג, אשכולית וגם לבנדר וגרניום ואחרון חביב דאורדורנט בניחוח פרחוני מתקתק שמכיל שמנים אתריים ורד, ילאנג ילאנג, גרניום ופלמה רוזה.

למי מכם שעדיין לא ניסה\ ניסתה את השימוש בדאורדורנט טבעי ולא יודע איך הוא עובד, נסביר. תהליך ההזעה – הכוונה הפרשה של זיעה מבלוטות הזיעה, הוא תהליך טבעי דרכו הגוף מנקה פסולת. תהליך זה חיוני כמו כל התהליכים בגוף ואין סיבה לעצור אותו. מטרת הדאורדורנט הטבעי היא למנוע את ריח הלוואי שמתווסף לתהליך.

ריח הזיעה נוצר בשל נוכחות חיידקים הנמצאים בבית השחי וזקוקים לסביבה חומצית על מנת לשגשג, דאורדורנט טבעי מכיל סודה לשתייה שמנטרלת את החיידקים - כי היא גורמת לסביבה בסיסית. בעצם פעילותו של הדאורדורנט הטבעי היא למנוע את ריח הלוואי אבל לא למנוע את ההזעה עצמה, וזה ההבדל הגדול בן דאורדורנט טבעי לדאורדורנט רגיל, שמכיל אלומיניום וחומרים סינטטיים נוספים שסותמים את הבלוטות ומונעים מהגוף להפריש זיעה. "טבע הגליל" מציעים דאורדונרטים טבעיים נעימים לשימוש שממש "עושים את העבודה" ומתאימים גם לנשים וגם לגברים. השימוש הוא פשוט, אחרי מקלחת ואחרי שהתנגבנו היטב וגם הגוף וגם הידיים יבשות – רק אז נמרך את הדאורדורנט. יש לקחת מעט ממשחת הדאורדורנט (כמות שהיא בערך בגודל של אפונה) ולמרוח אותה בבית השחי.

 

נכתב באהבה על ידי צוות האתר.

לרכישת מוצרי טבע הגליל במבצע

 


השאר תגובה

תגיות