מוצרי הטיפוח האורגניים של חברת קטרינה

מוצרי הטיפוח האורגניים של חברת קטרינה

קטרינה – קוסמטיקה אורגנית מתקדמת

"קטרינה" היא חברת קוסמטיקה אורגנית, שמתהדרת בהיותה באמת 100% טבעית, ומפיקה מוצרים קוסמטיים אייכותיים ונגישים המתאימים לטיפוח בכל גיל ולטיפול בבעיות עור שונות. מוצרי הבוטיק של "קטרינה" מיוצרים בישראל במפעל קטן, והם תוצר של מחקר מעמיק, אהבת הטיפוח, לימוד, ניסיון ותשוקה של קטרינה ידלין, מסיידת החברה.

קטרינה ידלין גדלה עם חיבור פנימי לטבע, לתזונה בריאה, לטיפול בדרכים טבעיות, בעזרת צמחים ושמנים ואהבה לטיפוח, היה זה אך טבעי עבורה ללמוד ארומתרפיה ושיטות טיפול טבעיות ומהר מאוד החלה ליישם את שלמדה על סביבתה ועל קהל מטופלות ולרקוח פורמולות לסביבה הקרובה.

היום, 12 שנים אחרי, עומדת קטרינה מאחורי חברת בוטיק ומגוון רחב של מוצרים טבעיים, כולם התפתחו אט אט מתוך מחקר ולימוד רחב ובשיתוף פעולה עם כימאיים. ראוי לציין כי כל מוצרי הקוסמטיקה של "קטרינה"  מיוצרים מ 100% חומרים טבעיים באייכות גבוהה ומשלבים בתוכם תמציות ארומתרפיות, שמנים צמחיים, וחומרים פעילים כגון חומצה הילוראנית, מינרלים וויטמינים, חומצה גליקולית ונוגדי חימצון פעילים. כל חומרי הגלם האורגניים נושאים את תו התקן האירופאי COSMOS והם נקיים מכל חומר כימי או סינטטי, מריסוס או דישון ולא נוסו על בעלי חיים.

הכל מתחיל מסיפור אישי, התשוקה לעזור והניסיון שנרכש.

קטרינה, שכמו כל עסק קטן התחילה בתוך מטבח ביתה, ורקחה פורמולות לחברות, גילתה שהשימוש הנכון בחומרים אייכותיים וללא כל תוספות סינטטיות מצלים להעלים פצעי אקנה לאחת ומחליק קמט עקשן לשנייה והמרקחות שלה קוצרות מחמאות, כך גמלה בליבה ההחלטה להציע תחליף אייכותי, יעיל וזמין למוצרים של חברות הקוסמטיקה הגדולות שמוסיפות רכיבים טבעיים בשביל הטרנד, אבל משתמשות גם בהרבה חומרים לא טבעיים, כגון חומרי שימור, תוספות סינטיות של ריח וצבע ועוד. כמעט עשור היא פיתחה פורמולות, בדקה, חקרה, למדה עוד ועוד קורסים והעשירה את הידע שלה, שיתפה פעולה עם כימאיים מובילים ואיפשרה לחזון שלה להוביל, כיום "קטריקה" קוסמטיקה אורגנית מציעה מוצרים מעולים, שהם פשוט תענוג.

מבין המוצרים של "קטרינה" ניתן למצוא טונר ורדים, המשלב גם אלוורה, הממליס ותה ירוק. מי שטרם גילתה את נפלאות הטונר, מוזמנת להתנסות ולחוש איך שימוש יומיומי בבוקר של טונר מזין ומרענן את העור ומעניק חיות ובוהק. ל"קטרינה" ערכות המתאימות לעור יבש, לעור אקנתי, מוצרים מיוחדים להצערת העור ואנטי אייג'ינג וגם ערכת התנסות מתוקה של 5 מוצרים לבחירה, שתגרום לכל אחת להתאהב מייד בקטרינה.

נכתב על ידי צוות האתר

 לרכישת מוצרי קוסמטיקה טבעית קטרינה במבצע


השאר תגובה

תגיות